2000 zelfdodingen per jaar
Op zondag 5 september verzamelden meer dan 300 mensen in het Jubelpark in het kader van de Werelddag Zelfmoordpreventie. In totaal maken ieder jaar 2000 Belgen een einde aan hun leven.
Ook de Onfhankelijke Ziekenfondsen zijn begaan met deze problematiek. De dienst Gezondheidspromotie biedt de zorgverstrekkers de brochure “Depressie, samen overwinnen!” met informatie en adviezen voor hen en hun patiënten.
Meer info:
Meer info?
Depressie, samen overwinnen!
Je hebt het vast al meegemaakt: iemand in je omgeving is in een neerslachtige bui en heeft minder energie dan gewoonlijk. Dat is op zich niets ongewoons. De meesten klauteren gelukkig snel uit hun dipje, maar bij sommigen blijven de donderwolken boven het hoofd hangen. De sombere stemming trekt niet meer weg en plezier beleven in het leven wordt steeds moeilijker.
MLOZ newsletter
